MENU

Думка з якою в наш час, мабуть не варто ділитись, однак хочеться. І так : Чим далі тим більше спекуляцій с приводу того, що Росія є агресором щодо України чи ні? Цікавить лише юридична точка зору.

Ми чули про те що багато сільських, селищних, міських, обласних рад, інколи в порядку таємного голосування визнавали Росію країною агресором. Однак питання: чим вони керувались?

Для аналізу я візьму 2 міжнародні нормативно-правові акти - резолюцію Генеральної асамблеї ООН 3314 від 14.12.1974 року та Римський статут міжнародного кримінального суду. Отже Агресор — за міжнародним правом країна або група країн, пов’язаних договором про військову допомогу, що першою застосовує збройну силу проти іншої держави, здійснюючи тим самим агресію. А також:

оголошує війну іншій державі;
зайшла з озброєними силами на території іншої держави, навіть без оголошення війни;
бомбардує наземні об'єкти іншої країни за допомогою сухопутних сил, з ... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: tigvip | Дата: 08.05.2015 | Коментарі (0)

Аналізуючи багато даних по розмірам цін на комунальні послуги, по боргам які виникли у населення перед надавачами послуг, по субсидіям які ввела держава в  мене виникла цікава думка, а що якщо це крок у вірному напрямку (не зважаючи на те що це скоріш за все звичайно корупційна схема).

І так, згідно деяким даним за підсумками грудня 2014 року та січня 2015 року заборгованість українців за послуги ЖЕО становить біля 14 млрд грн.  і в це в період коли ще більш-менш можна було жити. Враховуючи все більш стрімке падіння гривні, ріст цін на продукти харчування, заморожені заробітні плати та пенсії хіба платили би люди за комунальні послуги?  Звичайно ті хто не знають виконавчого законодавства і бояться втратити житло певно б платили, однак таких одиниці. Поясню чому, згідно ЗУ "Про виконавче провадження" арешт на житло можуть накласти лише в тому випадку,  якщо сума боргу перевищує 10 мінімальних заробітних плат тобто  12800 грн.  За які по ... Читати далі »

Переглядів: 177 | Додав: tigvip | Дата: 06.05.2015 | Коментарі (0)

            Субсидії. Бути чи не бути.

            У той момент коли державу поглинає корупція та бездіяльність влади, коли спекулянти всіма можливими і неможливими способами заробляють мільярди на валютних операціях і не сплачують  жодної копійки  до державного бюджету,  коли матеріальне становище кожної сім'ї впало, мінімум, втричі, Ми отримуємо "ману небесну" у вигляді субсидій. Головним досягненням влади у вводі даної субсидії є її простота оформлення. І це є звістно так, для оформлення субсидії необхідно лишень подати 2 документи - декларацію про доходи та заяву на отримання субсидій, і все, чекаємо 10 днів на відповідь...

            Згідно формулам наведеним у роз'ясненнях, враховуючи, що офіційний дохід більшості сімей України є нелегальним, ... Читати далі »

Переглядів: 84 | Додав: tigvip | Дата: 05.05.2015 | Коментарі (0)