MENU
Головна » Статті » Мої статті

Кумедний закон про заборону комуністів. Почитайте, а то посадять.

1998 рік вибори до Верховної ради України - комуністична партія 24,65% (без одномандатних округів), друге місце Партія "Народний рух України" з результатом 9,4%. Люди бажаючи незалежності бажали бачити при владі "комуністів". Сьогодні це вже історія, оскільки був підписаний Президентом України Закон України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки". Закон по своєму змісту і багатьом тезам досить, на мою думку, кумедний. Отже:

Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національностей - дбаючи про забезпечення захисту прав і свобод людини і громадянина прийняла цей закон. Враховуючи що першим у списку лобістів цього закону був "пан з вилами" то такої преамбули слід було очікувати. І далі по тексту:

прагнучи розвивати та зміцнювати незалежну, демократичну, правову державу,

керуючись статтею 11 Конституції України, яка зобов’язує державу сприяти консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості,

з метою недопущення повторення злочинів комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів і т.д. багато слів з патріотичним змістом. Далі ми бачимо перелік партій котрі попадають під дію даного закону:

Комуністична партія – Російська соціал-демократична робітнича партія (більшовиків) (РСДРП(б), Російська комуністична партія (більшовиків) (РКП(б), Всесоюзна комуністична партія (більшовиків) (ВКП(б), Комуністична партія Радянського Союзу (КПРС), Комуністична партія (більшовиків) України (КП(б)У), Комуністична партія України (КПУ), комуністичні партії союзних республік. Як бачимо перелік на стільки велик, що він, мабуть охопив всі компартії світу, але чомусь відсутня Комуністична партія Китаю, чому б і її не засудити, раз вони так розійшлись, мабуть, духу не вистачило.

Окрім величезних списків самих компартій під заборону попало все чим пишалась СРСР за часів 1917 по 1991 рік, мабуть, вислів "як серпом по яйцях" також заборонений.

Якщо ви думаєте: "Заборонили та Бог з ними, що хочу те й буду робити" - помиляєтесь! -

1. Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі сувенірної, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних радянських республік або їх фрагментів на всій території України, крім випадків, передбачених частинами другою і третьою статті 4 Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”, –

караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.

2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, –

караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.”; - Ось так! Тому перш ніж хоч згадати про комуністів та ту велич яку ніс із собою Радянський союз оберніться та подивіться чи немає поряд шпигунів чи міліціянтів, а то посадять на 5 років.

Що стосується законності цього всього діяння звернемося до документа котрий має вищу юридичну силу на території України - до Конституції:

Стаття 34 кожному гарантується право на свободу думки та слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Яким чином піонерська краватка може мати наслідки для національної безпеки нашої держави? Поясніть, я не розумію.

Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи та ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.

Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров'я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.

Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.

Ніхто не може бути увільнений від своїх обов'язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. У разі якщо виконання військового обов'язку суперечить релігійним переконанням громадянина, виконання цього обов'язку має бути замінене альтернативною (невійськовою) службою. Для того щоб запхнути цих товаришів в одне місце, я б створив церкву "Комуністичних сподівань", як приклад, які дії зі сторони держави? Попруть через конституцію?

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки та слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Мене батько з малку казав - що комунізм це рівество усіх в державі, і я в це вірю досих пір, і на мою думку єдиний середній клас у всій країні з достатком, роботою та чудовим майбутнім - це майбутнє України! Яким чином дана думка вплине на національну безпеку України?

Враховуючи вище викладене, на думку приходить лише одне - "треба чимось зайняти Український народ, а давайте виб'ємо з них спогади, їх там багато!"

Дякую за увагу, картинку вставляти не буду, а то посадять.

Категорія: Мої статті | Додав: tigvip (16.05.2015)
Переглядів: 430 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
avatar
1
Утащу и распространю.Спасибо.
avatar
0
2
Дякую
avatar
0
3
Ну що ж, дочекались, з 21.05.2015 року даний закно набуває силу.
avatar