MENU
Головна » Статті » Мої статті

Маніпуляції свідомістю. Як народ знову хочуть надурити.

            Що в нас було? Що ми маємо? До чого ми йдемо? Ці три питання я вже розкривав у своїй статті, однак вони носили загальне значення, а зараз я хочу їх приєднати до майбутнього закону "Про місцеві вибори". Нагадаю, на сьогодні у ВР зареєстровано чотири аналогічних законопроекти про місцеві вибори. Один з них пріоритетний, який був поданий 28.05.2015, авторами якого виступають представники від всіх партій коаліції, і який начебто писаний за коаліційною угодою, тому скоріш за все він буде підтриманий та проголосований депутатами ВР.
             І так Що в нас було?  Я не розповідаю про особливості законів, а беру лише ті тези якими політики сьогодні спекулюють. У нас були вибори за пропорційно-змішаною системою, за якою ми надавали голоси партіям і надавали голоси кандидатам по округах, таким чином мали 100% представників з округу та декілька осіб, які були пріоритетними у тій чи іншій партії та проходили залежно від наданих голосів тій чи іншій партії. І це влаштовувало Провладну партію "Регіонів" оскільки вся еліта на той час входила саме до неї і яку без особливих зусиль маючи кошти пропхали до місцевих рад та на посади голів тих чи інших адміністративних одиниць.
             Що ми маємо? Маємо "перспективний" законопроект, та заклики усіх провладних політиків про начебто відкриті списки. І це люди чують відусіль. Однак що ми маємо насправді? Я розписував даний законопроект, а саме про його недоліки пов'язані з тим що у великих населених пунктах (понад 90 тис. виборців, а під цю цифру попадає, мабуть усі обласні центри та обласні ради) буде лише пропорційна система, тобто будуть списки парій і лише партій, оскільки самовисування заборонено. Однак я наголошував на тому що до міських, районних рад все ж таки попадуть, саме ті люди, за котрих дійсно проголосують. Однак навіть це право у нас хочуть відібрати. Ви спитаєте як? Зараз ініціативно проводиться адміністративна-територіальна реформа, за якою пропонують об'єднати наші села навколо міст в одну об'єднану громаду, яка буде виступати окремою територіальною одиницею, тобто об'єднають території до числа 90 тис, і усюди проведуть вибори про пропорційній системі. Тепер що до відкритих списків, витяг із законопроекту:
               Голосуючи на місцевих виборах, крім виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, міської (міста, зазначеного у частині другій статті 3 цього Закону) ради, виборець ставить у відповідному виборчому бюлетені знак «+» або іншу позначку, що засвідчує його волевиявлення, у квадраті напроти одного прізвища кандидата, за якого голосує виборець на відповідних виборах. У такому кожному бюлетені виборець може поставити тільки одну позначку.
               Тобто за партію, к прикладу "Лівий сектор", у бюлетені ми поставимо "+", і це як раніше, нічого нового і дивного. Тепер безпосередньо те що наші обранці називають відкритими списками та реалізацією прав виборців:
Голосуючи на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, міської (міста, зазначеного у частині другій статті 3 цього Закону) ради, виборець вписує у виборчому бюлетені в трафарети біля тексту «Підтримую виборчий список кандидатів за порядковим №» дві цифри, які позначають порядковий номер списку кандидатів, за який голосує виборець, в офіційному переліку суб’єктів виборчого процесу, передбаченому статтею 85 цього Закону. У разі, якщо порядковий номер списку менший за 10, у перший трафарет вписується цифра «0».
               Ось як воно. Всі зрозуміли? Мабуть, більшість. Тобто якщо ти голосуєш за "Лівий сектор" ти можеш (не зобов'язаний) підтримати якогось кандидати зі списку даної партії написавши на трафареті номер цього кандидата згідно загального загального списку. Я уявляю собі, як бабусі (основний виборець у наш час) на трафаретах щось малюють. Тобто, більшість дану норму просто проігнорують, поставлять галочку за партію і пройде той список, який був поданий від партії. Якщо раніше ми були впевнені що пройде представник за якого на тому чи іншому окрузі проголосувало найбільше осіб він буде представляти округ то зараз ми навіть цього не побачимо. За то ми маємо відкриті списки. Люди будуть знову голосувати за бренди, куплені розкручені рекламниками, піарниками бренди...
Ви скажете що вони не встигнуть провести адміністративно-територіальну реформу. Я сумніваюсь, однак можливо. Тут слід зрозуміти, що  створення об'єднання громад супроводжуються обовязковими виборами. Тобто у тих районах де не будуть створені громади, просто вибори будуть носити чисто стихійне явище, яке не буде мати ніяких політичних наслідків. А хто сумнівається що наше керівництво відмовиться від основної своєї реформи по децентралізації влади під себе? Вони її все одно в найближчі строки реалізують і ми отримаємо те що заплановано не нами.

       Третє питання До чого ми йдемо? До пустоти, безробіття. обезцінення грошової одиниці й т.д. Однак в кожній бочці дьогтю можливо знайти ложку меду. Слід мінятись, слід перестати голосувати за партії, як за нав'язані бренди. Навіть цей жахливий закон дає нам шанс проявивши активність щось отримати.
            Перше завдання: Нам всіма силами нав'язують голосувати лише за партії. Не голосуйте за Партію (бренд), знайдіть партію в які кандидатом виступає дійсно достойна людина, я впевнений такі є, проголосуйте за ту партію й обов'язково в трафареті укажіть номер цієї людини, оскільки у випадку якщо ця людина набере найбільшу кількість голосів з усієї партії, однак він набрати повинен понад 3% він очолить список партії.
          По друге: Ваша бездіяльність дає змогу нашим керманичам робити все що їм заманеться. Хто знає про існування Перспективних планів об'єднання громад? Якщо б ви цікавились цим питанням можна було б щось зробити. Слід політично виховуватись, слід цікавитись тим що коїться у нас під носом, а Ви проявляєте політичну активність один раз - в день виборів. Заздалегідь цікавтесь людьми, не партіями, а саме людьми котрі будуть іти по спискам даних партій, дізнавайтесь цікавтесь усім що зробив той чи інший кандидат у списку партії й навіть, якщо ця людина у ненависній вам партії проголосуйте за цю партію і проголосуйте за цю людину, адже вона очолить осередок партії на місці, а як люблять казати у народі: "Якщо неможливо побороти мафію - слід її очолити" і та людина котру ви підтримаєте буде нести перед вами персональну відповідальність.
           І по трете: Дивіться По друге :)

Категорія: Мої статті | Додав: tigvip (10.06.2015)
Переглядів: 716 | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
avatar