MENU
Головна » Статті » Мої статті

Останній шанс для країни.

Останній шанс для країни.

Що в нас було? Що ми маємо? До чого ми йдемо? Це три ключові питання політичної свідомості кожного справжнього Українця. Задавайте собі щодня ці питання - на мою думку це справжній патріотизм - любити Україну незважаючи не нащо і змінювати її на краще у будь яких обставинах, а не носити вишиванки в ВР щоб замилити очі народу.

Головне, що має Українець сьогодні та що в нього не заберуть ніколи це свободу та право вибору.

Право вибору - це ключове право громадянина на побудову держави, адже вибираючи президента, депутатів ми обираємо майбутнє України. З дня незалежності по сьогодення із за того що український народ звик довіряти - очільниками України ставали не зовсім ті хто на це заслуговував насправді. На жаль Українці звикли продаватись та вірити в пусті обіцянки тих хто їх вже не один раз обманював і це слід змінювати.

Жовтень 2015 року стане останньою надією Українського народу на краще майбутнє і для того щоб не втратити цей шанс завжди задавайте собі ці три питання: Що в нас було? Що ми маємо? До чого ми йдемо?

Що в нас було? - Те через що пройшов багатостраждальний Український народ навіть важко уявити! Війни, голодомори, переслідування, репресії, постійні обмани... А залишалась лише надія, яка згодом реалізувалась у справжню незалежну державу - Україну!

Що ми маємо? - Ми маємо державу! Єдину і цілісну, зі своєю мовою, багатовіковими традиціями, територією. Однак для розвитку нам завжди заважують ті кого ми обираємо! І саме це слід міняти!

До чого ми йдемо? До майбутнього України котрому будуть заздрити усі! І перший крок це не дати обдурити нас у жовтні 2015 року! Само у цей місяць на карту поставлять майбутнє України. Поясню чому.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ!!! Єдине слово яке лякає усім можновладців котрі багато років руйнують нашу державу. Якщо українці захочуть щоб управління коштами, а це головне що турбує політиканів, залишались на місцях то так і буде оскільки обіцянок перед виборами з цього приводу було при достатньо. Ви запитаєте що при цьому зміниться? Нічого якщо при владі на місцях залишаться ті самі люди котрі звикли думати по старому. А в жовтні 2015 в нас буде шанс обрати людей котрі захочуть і змушені будуть діяти на користь і в інтересах місцевого населення оскільки пропадає та проблема при якій ми обирали Депутата Він виїжджав до Києва і ми про нього забували. Більше такого не буде оскільки людина котра відповідає за наше з вами майбутнє буде ТУТ раз із нами і якій у випадку чого можна повідривати певні кінцівки.

Знаючи те, що я написав, наша верхівка усіма способами буде уникати розвитку такого сценарію. Першим кроком зі сторони влади було прийняття ЗУ "Про правовий режим воєнного часу", в якому чітко вказано, що за час коли буде оголошений Президентом воєнне положення у Луганській та Донецькій областях в країні не можна проводити будь яких виборів і не можна міняти, а ні Президента, а ні парламент, а ні Кабінет міністрів України до тих пір доки діє військовий стан. Цікаво чому цього закону не було коли обирались депутати ВР та Президент. Хоча ні, нецікаво, все чудово зрозуміло.

І так Що в нас було? Що ми маємо? До чого ми йдемо? Найдіть відповіді кожен для себе, не допустіть зриву виборів до місцевих рад оскільки це наше майбутнє, та зробіть нарешті правильний вибір, не допустіть до влади тих хто там вже багато років, знайдіть нові обличчя у себе на місцях, повірте їх там багато!

З повагою та вірою в майбутнє Бондарчук С.О.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: tigvip (22.05.2015)
Переглядів: 400 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar