MENU
Головна » Статті » Мої статті

Шановні громадяни, а особливо новообрані депутати, Вітаю ВАС ви НІХТО!!!

Шановні громадяни, а особливо новообрані депутати, Вітаю ВАС ви НІХТО!!! Ось приблизно така думка крутиться у мене в голові майже увесь день.

22.12.2015 року народними депутатами України  Тимошенко,  Ляшко,  Березюк, Луценко був зареєстрований Законопроект Про внесення змін до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» (щодо відкликання депутатів місцевих рад).

Незважаючи на те що величезна кількість вкрай необхідних законопроектів місяцями висять на комісіях і половина із них не доходить до зали Верховний Ради, цей законопроект пройшов величезний шлях від 22.12.2015 року до 23.12.2015 року і був прийнятий в Першому читані пройшовши 14 голосувань будучи законом на  двох, фактично, аркушах.

Що ж вони прийняли? І так:

відкликання з підстав, встановлених частиною першою статті 37 цього закону, керівним органом партії, що погоджував рішення зборів (конференції) відповідної місцевої партійної організації про висування кандидатів у депутати відповідної місцевої ради – тобто з певних підстав керівний орган партії (а як правило це одна особа) в певних випадках просто може відкликати депутата (і все одно що завдяки цьому депутату взагалі партія пройшла, все одно думка людей і взагалі «ЛЮДИ не лізьте у політику, ваша справа просто продавати голоси!!!» - приблизно ось так думають наші всеукраїнські обранці).

З яких же підстав «всіяпартії» може відкликати  будь-якого депутата:

-не входження депутата до фракції  місцевої організації партії, за виборчим списком якої він обраний – завжди було правом – входити до фракції чи не входити, а тут «БАЦ» і все, не має значення твоя думка - «будь як усі, роби як усі».

   -вихід депутата із фракції  місцевої організації партії, за виборчим списком якої він обраний, або виключення його з фракції за невиконання рішень фракції, в тому числі щодо солідарного голосування – навіть якщо ти склонився та увійшов у фракцію лише тому що невистачило людини для її створення тебе прогнуть поставлять в «позу» і скажуть роби як «вєлєно» інакше до побачення.

І при кінці взагалі геніальна мотивація:

- невідповідність практичної  діяльності депутата місцевої ради меті діяльності та завданням партії, закріпленим у статуті партії, невиконання  депутатом місцевої ради передбачених статтею 16 цього Закону зобов’язань звітувати перед виборцями та проводити зустрічі з ними – навіть якщо ти прогнувся по всім моментам – увійшов у фракцію, голосуєш як покорне цуценя, «всіяпартії» подумає що кандидати котрі на виборах взяли 10 голосів кращі, а ніж ті хто дійсно заслужив право бути депутатом буде так як захоче «всіяпартії»

І нарешті верх  демократії та верховенства права:

- Керівний орган партії відповідно до статуту партії розглядає  рішення зборів (конференції) відповідної місцевої партійної організації щодо пропозиції про відкликання  депутата  місцевої  ради  та  приймає  рішення  про  відкликання  такого  депутата або про відмову в задоволенні цієї пропозиції. Таке рішення є остаточним і не може бути оскаржене в суді.

Я вітаю черговий раз прихильників майдану та любителів гречки! Дякую першим за право обирати, а другим за обраних!!!

 

http://deiure.ucoz.ua/Poroshenko-YAtsenyuk-Tyagnibok-Timoshenko-Klichko-.jpg

   

 

Категорія: Мої статті | Додав: tigvip (23.12.2015)
Переглядів: 143 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar