MENU
Головна » Статті » Мої статті

Україна іграшка у великій геополітичній грі гігантів.

Для того, щоб зрозуміти, що коїться в Україні в плані геополітичного питання, слід розглядати Україну не як громадянин даної держави, а як людина котра не має до неї жодного відношення.

На сьогодні ми маємо серйозне воєнне, економічне та геополітичне протистояння двох держав-гегантів - США та Російської Федерації, і це є факт. Україна, як держава, завжди мала величезне географічне значення у віковому протистоянні між Америкою та Росією і багато років вірою та правдою слугувала для Росії подушкою безпеки (першим фронтом) у цьому протистоянні. США робило усе щоб зробити Україну підконтрольну собі, і використовувати її у особистих інтересах (Помаранчева революція, Революція гідності). Однак Росія завжди цьому запобігала використовуючи продажність Українських керманичів. І на сьогодні здавалось Україна вийшла на фінішну пряму, що до розірвання відносин Росії з Україною та перетягування останньої на бік США. Однак новий, начебто проєвропейський, уряд знов почав діяти по своєму і ігнорувати США.

Задайте собі декілька простих питань - Перше : Якщо США хоче використовувати Україну в особистих інтересах та направити її проти Росії, що треба робити? Відповідь проста - треба з Росії зробити ворога в очах звичайних Українців, що ми на сьогодні фактично маємо.

Друге питання: Що треба зробити Росії щоб завадити планам США по підкоренню України, не маючи повної підтримки уряду України, як це було при правлінні президента Януковича. Відповідь: потрібно зайняти Українців та зруйнувати економіку України, при цьому ще й фінансово навантажити США, а саме треба організувати громадянську війну в Україні. На сьогодні Росія вимушена підтримувати населення ЛНР та ДНР (приблизно 3 млн. чоловік), а для реалізації планів США, останнім слід підтримувати населення майже всієї країни (35 млн. чоловік).

Третє питання: Чи вигідно Росії приєднати до себе ЛНР і ДНР, чи вигідно Росії щоб ДНР І ЛНР від'єднались від України ? Відповідь - НІ! Чому? Да тому що, по будь якому сценарії припиняється конфлікт на Україні і США поступово заволодіє майже всією Україною.

Питання Четверте: На чиїй стороні сьогоднішнє правління України? Відповідь - на стороні Росії. Чому? Да тому що Вони не зацікавлені в розвитку України, вони не зацікавлені в припиненні війни в Україні. І це бачить усе населення України.

Питання п'яте : Як себе поведе США? Відповідь: слід знову поміняти керманичів України та поставити 100% непідкупне, проамериканське правління на чолі України. І США почало готуватись до цього. Саша Боровик, про цю персону зараз в Україні розмовляють усі хто хоча б небагато цікавиться політикою і майже всі захоплені цією геніальною людиною (величезний досвід роботи в європейських, американських парламентах, гарвардський диплом, покинув усе щоб на громадських засадах допомогти Україні). При наявності коштів, при сьогоднішній підтримці Президента, уряду та ВР ця особа без особливих складнощів очолить Україну. До речі ця людина була вже приставлена до уряду, і повинна була впливати на її діяльність після "революції гідності", однак проєвропейський Український уряд вирішив, чомусь, звільнити цього янгола (дивіться питання чотири).

І кожне питання підтверджується діями Українського, Російського та Американського керівництв.. К прикладу для того що не допустити перевиборів в Україні був ухвалений ЗУ "Про правовий режим воєнного часу".

Що буде далі досить важко сказати, однак те що ми маємо величезні проблеми в країні через геополітичні ігрища США та Росії це, на мою думку, факт.

Якщо Ваша думка відрізняється, від моєї, я з радістю вислухаю її. Однак хто прав покаже лише час.

Категорія: Мої статті | Додав: tigvip (19.05.2015)
Переглядів: 365 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
avatar
0
1
http://novaukraina.org/news/urn:news:F6F6B5
Взгляд на... Три причины, почему Боровик должен стать премьером вместо Яценюка
avatar