MENU
Головна » Статті » Мої статті

"Попередники" беруть реванш на майбутніх виборах.

Вчора у Верховній Раді був історичний день, якимось чином зробили неможливе - пропхали до порядку денного проекти законів "Про місцеві вибори". Нагадаю - всього їх 4 проекти, перший Тимошенко Ю. (про свій проект вона давно розповідала, однак особливо не наполягала на ньому), другий незрозуміло чий (без сумніву його б навіть не розглядали, за нього проголосували 88 депутатів), третій - коаліційний проект (на нього ставили всі, навіть я) і нарешті четвертий проект, авторами якого являються 5 депутатів Верховної Ради. І що цікаво їх проект штовхали так, що аж декілька разів ставили на переголосування. Автори проекту мені були невідомі отже перед тим, як робити аналіз самого законопроекту, який був взятий за основу та проголосований більшістю в першому читанні, я вирішив проаналізувати самих авторів. Чесно кажучи, краще я цього не робив. І так:
Денисенко Вадим Ігорович - Автор монографії "Модерн як поле екперименту" та двох збірок оповідань: "У пошуках банальних істин" та "Кілька історій про кохання" - дуже важко зрозуміти яке відношення має до виборчого права.
Алєксє́єв Сергі́й Оле́гович — український юрист, народний депутат України VIII скликання. За версією Всеукраїнського щорічного конкурсу Союзу юристів України «Юрист року» Сергія Алєксєєва відзначено званням «Юрист-консульт року — 2012»
У 2008-2009 рр., які стали роками системних економічних потрясінь і структурних перетворень в Україні, юридична компанія «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» змогла стати лідером на ринку юридичних послуг з надання юридичної допомоги найбільшим банкам і компаніям з питань реструктуризації заборгованості та банкрутства, а також успішного судового вирішення спорів.З 2012 р. «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» є членом Європейської бізнес-асоціації, а також членом Американської торгівельної палати в Україні. - тобто пік розвитку припадає на початок епохи Партії регіонів.
Ігор Володимирович Попов - Президент аналітичного центру «Політика» (з 2011), перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби (з вересня 2011 до липня 2013), заступник Голови Секретаріату Президента України,. Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» (я цю організацію особисто знаю, вона без сумнівів представляла інтереси партії Регіонів). - ну тут без сумнівів чия це людина, всі ми знаємо часи правління Януковича та партії Регіонів.
Чижарь Юрій Васильович - депутат Тернопільської обласної ради V скликання, обраної на позачергових виборах 15 березня 2009 року за списком партії «Єдиний центр» - нагадаю що партія "Єдиний центр" - партія Балоги, ну а хто такий Балога думаю знають всі.
Олена Володимирівна Ледовських - працювала керівником структури ЗАТ «Бринкфорд», яка належала Давиду Жванії. Ну і хто такий Жванія ми також знаємо.
Отже хто є автори законопроекту про місцеві вибори котрий всім нам так необхідний? Важко це назвати загадкою!
Одне питання - як наша демократична проєвропейська коаліція це допустила?

Категорія: Мої статті | Додав: tigvip (19.06.2015)
Переглядів: 333 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar