MENU
Головна » Статті » Мої статті

Ледарі - ладаря корчать. Як працюють наші обранці у Верховній раді.

Багато з тих хто чогось у житті досяг дуже добре знають, що таке завдання на день, на тиждень, на місяць й навіть на рік. Майже у кожного є записник з завданнями на день. І той хто хоче досягти поставленої мети виконує передбачений план завдань.
Однак, на жаль, наші керманичі, наші делегати до ВР, мабуть не здогадуються, що в них є порядок денний, ті завдання котрі вони повинні виконати. Я взагалі не звернув би на це увагу, якщо б не проекти ЗУ "Про місцеві вибори" (один із чотирьох я аналізував) котрі були внесені до порядку денного ще 03.06.2014 року.
Візьму для аналізу лише цю неділю, вона відзначилась докладом Президента України у ВР, цікавими заявами прем'єр-міністра України та взагалі була досить насичена. І так:
1.06.2015 р. - на жаль наші слуги (слуги народу) не полюбляють понеділки й взагалі не працюють у цей важкий для всіх день;
2.06.2015 р. - роботу розпочали з реєстрації о 10,00; з 10 год. до 13 год. заздалегідь розписаних проектів, а їх 19 в тому числі проект ЗУ "Про безоплатну правову допомогу" (щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб) чомусь вирішили не включати до порядку денного і відразу перейшли до другої половини. Прослухали декілька доповідачів прийняли декілька нормативів пов'язаних з Бюджетом, відхилили питання пов'язані з пенсіями (всього розглянули 19 проектів) і десь о 17.30 розбіглись оскільки більше нічого в цей день не розглядалось.
3.06.2015р. - роботу розпочали з реєстрації о 10,00; з 10 до 12 години "мучили" питання що до Клюєва (результат всім відомий - зняли недоторканність); за 2 хвилини прийняли в цілому подання Президента - Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Японією про сприяння та захист інвестицій, за 2 хвилини включили додаткове питання до порядку денного, за 10 хвилин відхилили декілька проектів Депутатів та Уряду, в той же час прийняли за декілька хвилин рішення про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Мельничука Сергія Петровича і до кінця робочого часу невідомо  чим займались, не зважаючи на те, що до порядку денного було включено 45 проектів в тому числі 4 проекти законів "Про місцеві вибори". Тобто з 45 проектів розглянули 5.
4.06.2015 р. - до порядку денного включено 55 проектів розглянуто 14 (прийнято, відхилено заслухано). Приблизно 10 хвилин Вища рада юстиції складала присягу, трошки більше ніж годину слухали Президента України. Що дійсно мене занепокоїло, так це те, що з 427 депутатів були зареєстровані у цей день 338, а присутні на щорічній доповіді Президента України, мабуть ще менш як 338, тому що зала була напівпорожня.
5.06.2015 р. - розпочали як завжди з реєстрації депутатів о 10 год. закінчили незрозуміло коли, однак за цілий день жодного рішення прийнято не було. Ну це і зрозуміло, як не як, кінець важкого продуктивного тижня.
І у висновку з 152 проектів внесених до порядку денного на цьому тижні, депутатами було розглянуто та прийнято рішення (хоча б якесь) по 38 з них тобто трошки більше п'ятої частини. МОЛОДЦІ наші обранці.
В українському словнику є дуже чудове слово - ЛЕДАР. Відкриваючи Академічний тлумачний словник (1970-1980) я бачу що ЛЕДАР - це людина, яка не любить працювати; ледачий. А особливо мені сподобався  звідти вислів: "Ледар день гуляє, три — слабий, а на п'ятий — вихідний" - приблизно так і виглядає наша Верховна Рада - Понеділок вихідний, вівторок, середу,четвер щось попрацювали, а у п'ятницю нічого не прийняли. А депутати у ній "Ледаря корчать" — ледарюють. Умовляла-умовляла [дівчина] і вмовила. У суботу піду на роботу.
"СЛАВА ЛЕДАРЯМ"!

(Порядок денний взятий з сайту ВР)

 

Категорія: Мої статті | Додав: tigvip (05.06.2015)
Переглядів: 460 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar